<< Lotto 16 - MANLIA - L. ...   Lotto 18 - PLAETORIA - M. ... >>

Lotto 17 - Asta Numismatica 74

Base d'asta:
100,00 EUR
110,00 EUR
2

MINUCIA - Q. Minucius Thermus M.f. (103 a.C.) Denario. B. 19 Syd. 592 Cr. 319/1 A.V. 419 Ag g 3,94 q.SPL/BB

Stato lotto:

Asta Numismatica 74

SESSIONE 1 (Lotti 1-289)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 11:00 CET

SESSIONE 2 (Lotti 290-1048)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 14:30 CET