<< Lotto 972 - TURCHIA ABDUL ...   Lotto 974 - U.S.A. ... >>

Lotto 973 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
7.000,00 EUR
10.500,00 EUR
7

U.S.A. Dollaro 1799. Ag • PCGS AU58+ SPL/q.FDC

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET