<< Lotto 750 - BHUTAN JIGME ...   Lotto 752 - BOLIVIA ... >>

Lotto 751 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
200,00 EUR
635,00 EUR
8

BOLIVIA REPUBBLICA (1825-...) 8 Soles 1847 Potosi. Kr. 103 Ag g 27,17 SPL÷FDC

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET