<< Lotto 180 - - PIO IX ...   Lotto 182 - - PIO IX ... >>

Lotto 181 - Asta Numismatica 72

Base d'asta:
400,00 EUR
400,00 EUR

- PIO IX (1846-1878) 1 Scudo 1853 VIII, Roma. Pag. 395 Ag g 26,90 • Gradevole patina q.FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 72

23 04 2018 17:00 CET

24 04 2018 14:30 CET