<< Lotto 804 - UMBERTO I ...   Lotto 806 - UMBERTO I ... >>

Lotto 805 - Asta Numismatica 74

Base d'asta:
200,00 EUR
240,00 EUR
5

UMBERTO I (1878-1900) 20 Lire 1893 Roma. Pag. 587 MIR 1098r Au g 6,45 SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 74

SESSIONE 1 (Lotti 1-289)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 11:00 CET

SESSIONE 2 (Lotti 290-1048)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 14:30 CET