<< Lotto 799 - UMBERTO I ...   Lotto 801 - UMBERTO I ... >>

Lotto 800 - Asta Numismatica 74

Base d'asta:
250,00 EUR
300,00 EUR
6

UMBERTO I (1878-1900) 20 Lire 1882 Roma “oro rosso”. Pag. - MIR 1098f Au g 6,44 Rara SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 74

SESSIONE 1 (Lotti 1-289)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 11:00 CET

SESSIONE 2 (Lotti 290-1048)
28 04 2019 17:00 CET
29 04 2019 14:30 CET