<< Lotto 973 - U.S.A. ...   Lotto 975 - U.S.A. ... >>

Lotto 974 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
1.500,00 EUR
1.600,00 EUR
2

U.S.A. Dollaro 1864. Ag • PCGS PR62 • Bella patina SPL/q.FDC, proof

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET