<< Lotto 738 - AUSTRIA ...   Lotto 740 - AUSTRIA - ... >>

Lotto 739 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
50,00 EUR
180,00 EUR
7

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 5 Corone 1909 Kr. 2813 Dav. 37 Ag g 23,96 SPL/FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET