<< Lotto 736 - AUSTRIA ...   Lotto 738 - AUSTRIA ... >>

Lotto 737 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
50,00 EUR
70,00 EUR
2

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 5 Corone 1908. Kr. 2809 Dav. 35 Ag g 23,99 SPL÷FDC

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET