<< Lotto 734 - AUSTRIA ...   Lotto 736 - AUSTRIA ... >>

Lotto 735 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
100,00 EUR
140,00 EUR
2

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 2 Gulden 1879. Kr. M5 Dav. 31 Ag g 24,72 SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET