<< Lotto 733 - AUSTRIA ...   Lotto 735 - AUSTRIA ... >>

Lotto 734 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
100,00 EUR
140,00 EUR
3

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 2 Gulden 1886. Kr. 2233 Dav. 27 Ag g 24,63 SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET