<< Lotto 730 - AUSTRIA ...   Lotto 732 - AUSTRIA ... >>

Lotto 731 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
120,00 EUR
330,00 EUR
8

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 2 Gulden 1854, Vienna. Kr. M3 Dav. 19 Ag g 25,97 • Bella patina q.FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET