<< Lotto 729 - AUSTRIA ...   Lotto 731 - AUSTRIA ... >>

Lotto 730 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
3.500,00 EUR
8.000,00 EUR
12

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) Tallero 1850 A. Kr. 2241 Dav. 15 Ag • PCGS MS63 SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET