<< Lotto 727 - AUSTRIA ...   Lotto 729 - AUSTRIA ... >>

Lotto 728 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
130,00 EUR
210,00 EUR
5

AUSTRIA FERDINANDO I (1835-1848) Tallero 1845, Vienna. Kr. 2240 Dav. 14 Ag g 28,00 SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET