<< Lotto 722 - ALBANIA AMET ...   Lotto 724 - AUSTRIA ... >>

Lotto 723 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
50,00 EUR
0,00 EUR

AUSTRALIA GIORGIO VI Corona 1937. Kr. 34 Dav. AAO402Cn SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET