<< Lotto 409 - UMBERTO I ...   Lotto 411 - UMBERTO I ... >>

Lotto 410 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
150,00 EUR
0,00 EUR

UMBERTO I (1878-1900) 2 Lire 1882 Roma. Pag. 592 MIR 1101b Ag g 9,98 SPL/q.FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET