<< Lotto 167 - CARLO ALBERTO ...   Lotto 169 - CARLO ALBERTO ... >>

Lotto 168 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
250,00 EUR
250,00 EUR

CARLO ALBERTO (1831-1849) 20 Lire 1839 Torino. MIR 1045o Pag. 189 Au g 6,45 BB/SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET