<< Lotto 164 - CARLO ALBERTO ...   Lotto 166 - CARLO ALBERTO ... >>

Lotto 165 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
1.000,00 EUR
1.200,00 EUR
2

CARLO ALBERTO (1831-1849) 100 Lire 1836 Genova. MIR 1043h Pag. 142 Au g 32,19 • Restauri BB

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET