<< Lotto 154 - CARLO FELICE ...   Lotto 156 - CARLO ALBERTO ... >>

Lotto 155 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
150,00 EUR
150,00 EUR
2

CARLO FELICE (1821-1831) 5 Lire 1827 Genova. MIR 1035j Pag. 72 Ag g 24,92 • Gradevole patina BB/SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET