<< Lotto 152 - CARLO FELICE ...   Lotto 154 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 153 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
420,00 EUR
0,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 20 Lire 1828 Torino “L”. MIR 1034k Pag. 56 Varesi 20 Au g 6,42 • Ex Coll. Augustus BB÷SPL

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET