<< Lotto 151 - CARLO FELICE ...   Lotto 153 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 152 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
420,00 EUR
420,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 20 Lire 1827 Torino. MIR 1034j Pag. 54 Varesi 18 Au g 6,39 • Ex Coll. Augustus BB/SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 73

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET