<< Lotto 73 - FINLANDIA ...   Lotto 75 - FRANCIA CARLO ... >>

Lotto 74 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
200,00 EUR
220,00 EUR
2

FINLANDIA ALESSANDRO II (1855-1881) 10 Markkaa 1882. Fb. 5 Au g 3,22 SPL÷FDC

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET