<< Lotto 72 - EST INDIA ...   Lotto 74 - FINLANDIA ... >>

Lotto 73 - Asta Numismatica 73

Base d'asta:
400,00 EUR
400,00 EUR

FINLANDIA ALESSANDRO II (1855-1881) 20 Markkaa 1879. Fb. 1 Au g 6,45 SPL÷FDC

Stato lotto:

12 11 2018 17:00 CET

13 11 2018 11:30 CET