<< Lotto 722 - SAVOIA AMEDEO ...   Lotto 724 - SAVOIA CARLO ... >>

Lotto 723 - Asta Numismatica 70

SAVOIA  VITTORIO AMEDEO II  ...
SAVOIA  VITTORIO AMEDEO II  ...
Base d'asta:
800,00 EUR
0,00 EUR

SAVOIA VITTORIO AMEDEO II (1680-1713) 20 Soldi o Lira 1690. MIR 863a Ag g 5,97 Molto rara • Bella patina BB-SPL

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto:

Asta Numismatica 70

Asta online
Inizio: 23 02 2017 15:00 CET
Fine: 18 04 2017 17:00 CET

Asta di sala
Inizio: 19 04 2017 11:30 CET
Fine: 19 04 2017 19:00 CET