<< Lot 972 - TURCHIA ABDUL ...   Lot 974 - U.S.A. ... >>

Lot 973 - Numismatic Auction 73

7.000,00 EUR
10.500,00 EUR
Bids:
7

U.S.A. Dollaro 1799. Ag • PCGS AU58+ SPL/q.FDC

12 11 2018 17:00 CET

Room auction - Live auction - Starts
13 11 2018 11:30 CET