<< Lot 185 - - PIO IX ...   Lot 187 - - PIO IX ... >>

Lot 186 - Numismatic Auction 72

6.000,00 EUR
9.400,00 EUR
Bids:
6

- PIO IX (1846-1878) 100 Lire 1868 A. XXIII, Roma. Pag. 520 Au g 32,23 Rarissima • Solo 440 esemplari coniati SPL÷FDC

Numismatic Auction 72

Online auction
Starts: 26 02 2018 09:00 CET
Ends: 23 04 2018 17:00 CET

Room auction - Live auction
Starts: 24 04 2018 14:30 CET
Ends: 24 04 2018 19:00 CET