<< Lot 23 - GENOVA DOGI ...   Lot 25 - GENOVA - ... >>

Lot 24 - Numismatic Auction 72

700,00 EUR
0,00 EUR

GENOVA REPUBBLICA LIGURE (1798-1805) 2 Lire 1798 A. I. Pag. 17 MIR 381 Ag Molto rara BB/SPL

Numismatic Auction 72

Online auction
Starts: 26 02 2018 09:00 CET
Ends: 23 04 2018 17:00 CET

Room auction - Live auction
Starts: 24 04 2018 14:30 CET
Ends: 24 04 2018 19:00 CET