Lot 661 - Numismatic Auction 63

450,00 EUR
Category:

NAPOLEONE I, Imperatore (1804-1814) 5 Lire 1810 Bologna “I° tipo”. Pag. 49 Ag g 25,02 Rara • Patina di medagliere

Grading/Status: BB/q.SPL