Go

Lot 661 - Numismatic Auction 63

NAPOLEONE I, Imperatore  ...
NAPOLEONE I, Imperatore  ...
450,00 EUR

NAPOLEONE I, Imperatore (1804-1814) 5 Lire 1810 Bologna “I° tipo”. Pag. 49 Ag g 25,02 Rara • Patina di medagliere

Grading/Status: BB/q.SPL

Numismatic Auction 63

Online auction
Starts: 23 10 2013 10:00 CET
Ends: 25 11 2013 16:00 CET

Room auction
Starts: 26 11 2013 09:00 CET
Ends: 26 11 2013 19:00 CET